Lesale la ho thekesela la DHS013-50 Micro Flange
Tlhaloso e Khutšoanyane:
    1. Letoto la DHS013 ke lesale le tiileng la ho thellisa la shaft le nang le bophara ba kantle ba 12mm le flange.
Qaqiso ea Sehlahisoa
Li-tag tsa Sehlahisoa
Tlhaloso ea lesale la ho thellisa la DHS013 -50 Micro Flange Slip
Bophara ba kantle ba Ingiant DHS013 Series ke 13mm, e na le lesale la ho thellisa le tsamaisang motlakase la dikanale tse 1-72, e tshehetsa letshwao le phetiso e tswakilweng ka matla, e ka fetola palo ya dipotoloho le motlakase wa hajwale ho latela mehlala e tloaelehileng.
Likopo tse Tloaelehileng
Tlhaloso ea Lebitso la Sehlahisoa
DHS013-50-1A
  1. (1) Mofuta oa sehlahisoa: DH—lesale la ho thellisa la motlakase
  2. (2) Mokhoa oa ho kenya: S—lesale la ho thellisa la shaft e tiileng
  3. (3) Bophara ba kantle ba lesale la ho thellisa la shaft e tiileng: 013-13 mm
  4. (4) Kakaretso ea lipotoloho: lipotoloho tse 50-50
DHS013-50 Micro Flange Slip Ring 2D Setšoantšo se Tloaelehileng
DHS013-50
DHS013-50 Micro Flange Slip Ring Tekheniki ea Liparamente
Tafole ea Kereiti ea Lihlahisoa
Sehlopha sa sehlahisoa Lebelo la ho sebetsa Bophelo ba ho sebetsa
Kakaretso 0~200 rpm Liphetohelo tse limilione tse 10
Indasteri 300~1000rpm Liphetohelo tse limilione tse 30
Li-parameter tsa Tekheniki
Tekheniki ea motlakase Tekheniki ea mechini
Liparamitha Boleng Liparamitha Boleng
Palo ea mehele 50 Ring kapa Custom Mocheso o sebetsang -40℃~+80℃
Lekanyeditswe hona jwale 0.8A mongobo o sebetsang <70%
Motlakase o lekantsoeng 0~240VAC/VDC Boemo ba tšireletso IP51
Khanyetso ea ho thibela ho ruruha ≥200ΜΩ@500VDC Thepa ea khetla Ts'epe e sa beng le mabali
Matla a ho kenya mocheso 500VAC@50Hz,60s,2mA Thepa ea ho ikopanya le motlakase Tšepe tsa bohlokoa
Boleng ba phetoho ea khanyetso e matla <10mΩ Tlhaloso ea lead 5A ka lipotoloho tse nang le AF-0.15 mm²,
phomolo ka AF-0.05 mm²
Lebelo la ho sebetsa 0-300rpm Bolelele ba loto 300mm+15mm
Tafole ea Tlhaloso ea Terata
Lekanyeditswe hona jwale Boholo ba terata
(AWG)
Boholo ba mokhanni
(mm²)
'Mala oa terata Bophara ba terata
≤2A AWG26# 0.15 Bofubelu, mosehla, botsho, boputsoa, ​​botala, bosweu,
sootho, bohlooho, lamunu, pherese, lesedi, bofubedu, bonaletsang
Φ1
3A AWG24# 0.2 Bofubelu, mosehla, botsho, boputsoa, ​​botala, bosweu, bosootho, bohlooho, lamunu, pherese, lesedi, bofubedu, bonaletsang, boputsoa bo bosweu, bofubedu bo bosweu Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Bofubelu, mosehla, botsho, boputsoa, ​​botala, bosweu, bosootho, bohlooho, lamunu, pherese, lesedi, bofubedu, bonaletsang, boputsoa bo bosweu, bofubedu bo bosweu Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Bofubelu, bosehla Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Bofubelu, mosehla, botsho, sootho, botala, bosweu, boputsoa, ​​bohlooho, lamunu, pherese Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Bofubelu, mosehla, botsho, sootho, botala, bosweu Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Bofubelu, mosehla, botsho, sootho, botala, bosweu Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Bofubelu, mosehla, botsho, sootho, botala, bosweu Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Bofubelu, mosehla, botsho, boputsoa Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Bofubelu Φ4.2
>30A Sebelisa lithapo tse ngata tsa AWG12# kapa tse ngata tsa AWG10# ka nako e le 'ngoe
Tlhaloso ea bolelele ba terata ea tataiso:
1.500+20mm (Tlhokahalo e akaretsang: Lekanya bolelele ba terata ho tloha pheletsong ya lesoba la terata la mehele e ka hare le e ka ntle ya lesale la ho thellisa).
2. Bolelele kamoo moreki a hlokang: L<1000mm, Standard L+20mm
L>1000mm, Tloaelehileng L+50mm
L>5000mm, L e Tloaelehileng + 100mm